Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Wrocław ginekolog

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.

Search